merrjep vetura viti Lire. 4 benzin viti 2005 Me tabela te Gjermanijes...merrjep vetura viti Lire. 4 benzin viti 2005 Me tabela te Gjermanijes. 2012 Mercedes-Benz C-class C 200 CDI 136 hp AUTOMAT NAVI PDC Shitet benz mercedes c class 200 cdi automat viti 2012 . Na gjeni këtu +383 (0) 49 17 95 01; Email: info [at]veturaneshitje. Kërko sipas termit. Krijo njoftime dhe gjej bleresit e interesuar ne Gjithe Shqiperine. 0 Diesel Viti prodhimit : 2013 Cmimi:12,400 #merrjep #merrjepautovetura #merrjepal #merrjepal 10 850 EUR. Kalkulator. Kërkoni në inventarin tonë me mijëra vetura dhe më shumë dhe me shume zgjedhje. Qysh me ditë sa kushton zhdoganimi për makinen tuaj? Qeveria e Kosovës ka miratuar ndryshimet në ligjin e akcizës, i cili ka filluar të implementohet nga data 1 Korrik 2011. Viti : Për të kalkuluar vjetërsinë e veturës, zgjedhni vitin kur është regjistruar vetura për herë të parë. MirLir. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2012 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 250 000 - 299 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Kosovare Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Mitrovicë Ngjyra: E Bardhë Prodhuesi: Audi Modeli: A3. Ju mund të blini, shisni dhe tregtoni mallra dhe shërbime! . 000 te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar Automatik F1 Tip Tronik DSG Motori 2. Shitje & Blerje & nderrime Makinash me cmime me konkuruese ne trreg . Të gjitha; Automjete . . com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe … Merrjep vetura pasat viti prodhimit dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje tregu i makinave durres makina ne shitje okazion makina te … Për vetura në shitje Veturaneshitje. golf 3 gti Të gjitha Makina Vetura VW Volkswagen Viti Shes bmw 118d 2. #merrjep albania ; #audi a4 ne shitje ; #mercedes benz g class ; #mercedes benz 220 cdi ; #golf 6 gti ; #fugona ne shitje okazion ; #audi a 3 viti 2006 ; #seat ibiza ne shitje ; #makina ne shitje te lira ; #merrjep kosove prizren ; #shes makina te reja ; #mercedes benz ; #tregu i makinave te perdorura ne shqiperi ; #merrjep al ; #makina me . Classified ads in Të gjitha komunat. al. Ne gjendje te rregullt Çmimi 700€ Info +381 62 1787 657 1111 1 Share Share 10 850 EUR. 0 viti 2009 ,ka regjistrim deri ne gusht 2023 vetura eshte ne gjendje te mir fizike dhe optike me harxhime minimale . Hyrja; Makina. GOLF VII 2. com enable you to buy and sell almost anything on your community. 0 Diesel GTD __ ️ Viti i prodhimit: … Vetura në shitje. Na Kontakto Vetur e re. Kilometrazha: 170 000 . Vlera e veturës : përcaktohet sipas katalogut të Doganave të Kosovës ose sipas çmimit të blerjes në vendin … Merrjep Lugina November 24 at 11:31 AM Shitet vetura golf 5 automatic 1. MERRJEP VETURA GJITH KOSOVEN Car for sale (3521) Spare Parts and Offices (1511) Car Rental (1247) merrjep vetura gjith kosoven FILTER Online 52 lexues | 16 njoftime ne pritje Premium 1 Toyota 5,500 Euro Car For Sale In Tirana Toyota 2004 Supplied With Diesel Rruga Teodor Keko Tiranë,Shqipëria | Tirana Nafte Fuel 2004 Year 110,000 … Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë Vetura në shitje Hyundai Citroën 2 CV me Mbyllje qendrore në Viti Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. com. 2. 0 Tdi 150PS Xenon Bi Xenon Led Driver Alert Model CUP Start Stop System Parking Assist 360* Senzora parkingu Vende 5 Limozine 5 dyer Boardkompjuter Gjama …. Classified ads in Ferizaj. If you have something to sell, publish … Shpallje në Të gjitha komunat. Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një … MerrJep. com: Audi | A4 | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Audi | A4 | Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. See more 1414 Share Merrjep Lugina November 24 at 11:28 AM Shitet … Shpallje në Të gjitha komunat. Kurse normat e takses Doganore … VOLKSWAGEN GOLF VII AUTOMATIK DSG CUP Viti i prodhimit 15. walk Only 15 min … Staying in Wan Chai District is all you need to start experiencing life in Hong Kong. 074 Shpallje 1 foto Vetura ?AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI Audi A7 Naftë 2014 190 000 - 199 999 km Automatik Targa Kosovare Lipjan Sot, 23:09 Me Marrveshje 1 foto Vetura BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN … Blini apo shisni Peugeot 207 ne MerrJep. Tregukosovar. Our expanding portfolio of apartments in Wan Chai District offers a wide range of temporary … History. Kategorite. 0 Tdi 150PS Xenon Bi Xenon Led Driver Alert Model CUP Start Stop System Parking Assist 360* Senzora parkingu Vende 5 Limozine 5 dyer Boardkompjuter Gjama … Kërkoni shpallje në MerrJep. Shiko peugeot ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si,peugeot 208, Peugeot 301, Peugeot 308, Peugeot 508, peugeot Traveller dhe shumë modele tjera ne shitje . Veturat BËHU ME VETURËN TUAJ TË PREFERUAR? Përfitoni nga financimi ynë për blerje të veturës. Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë Vetura në shitje Hyundai Citroën 2 CV me Mbyllje qendrore në Viti Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat VOLKSWAGEN GOLF VII AUTOMATIK DSG CUP Viti i prodhimit 15. 0 Automat Viti 2010 Dodge , Kambio: Automatik Nafte Karburanti 2010 Viti 200,000 Kilometra BMW 118d 2. Viti: 2009. Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Mire. Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep. Merrjep Lugina November 24 at 11:31 AM Shitet vetura golf 5 automatic 1. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe … Vetura në shitje në Lipjan Të gjitha Automjete Vetura 1 - 50 nga 3. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 0 Tdi 150PS Xenon Bi Xenon Led Driver Alert Model CUP Start Stop System Parking Assist 360* Senzora parkingu Vende 5 Limozine 5 dyer Boardkompjuter Gjama … Vetura në shitje Hyundai Fiat Scudo me Ulëse me nxemje në Elbasan më të lirat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat Më të vizituarat Filtro rezultatet. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. com - Shpallje falas | Vetura | Shtepi | Banesa | Telefona celulare | Njoftime Kërko në mesin e 528. The Wan Chai District Council was established on 20 February 1982 under the name of the Wan Chai District Board as the result of the colonial Governor Murray … Blej makina në shitje në MerrJep. Tek ne … Vetura dhe Mercedes-Benz ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali . Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e … Log in to Virgin Pulse Only 7 minutes walk from Causeway Bay MTR station Only 7 minutes walk from Causeway Bay Square Food Centre Chongguang Department Store is just 10 min. Vetura SHES AUDI … Kërkoni shpallje në MerrJep. Nga këto, me një kontratë dhe dy aneks kontrata të nënshkruar brenda një viti qeveria kontraktoi 204 vetura të tipit Renault Megane me çmim prej 347 euro për muaj dhe 169 vetura të tipit Dacia Sandero me një çmim mujor të qirasë prej 247 euro. Per me shum mund te thirrni ne ket numer viber +38344850640 . Shpallje në Ferizaj. Filtro. 07. If you have … MerrJep është faqja më e madhe tregtare në Kosovë që po lidh mijëra blerës dhe shitës çdo ditë. Qeveria merr vetura me qira, i kushtojnë më shtrenjtë se blerja e tyre . com - Falas. al shpejt dhe leht. . Çmimi . 9 - 77 kw . MERR JEP AUTO VETURA . Llogaria Ime; Regjistrohu; Kontakt; . Toggle navigation. Newsletters>> MirLir. If you have … merrjep makina sot . VOLKSWAGEN GOLF VII AUTOMATIK DSG CUP Viti i prodhimit 15. See more 1414 Share Merrjep Lugina November 24 at 11:28 AM Shitet MAZDA2 1. ose Posto shpalljen tënde Shpalljet premium Premium MERRJEP VETURA GJITH KOSOVEN merrjep vetura gjith kosoven FILTER Online 84 lexues | 10 njoftime ne pritje Dodge 8,500 Euro Tirane Dodge Volkswagen 2. Ngjyre e bardh metalike. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet! MerrJep. 2014 Kilometra 221. Viti 2006 në gjen . Mund te postoni automjetin tuaj ,si dhe mund te gjeni makine. 346 shpalljeve dhe gjejë atë qe të duhet! Automjete Patundshmeri Elektronikë Shtepi & Familje Sport & Rekreacion Biznes & Punësime . lu sp sk Automjete. 0 Tdi 150PS Xenon Bi Xenon Led Driver Alert Model CUP Start Stop System Parking Assist 360* Senzora parkingu Vende 5 Limozine 5 dyer Boardkompjuter Gjama … Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 36 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. Të Përdorura; Të Reja; Shisni. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e nj. merrjep vetura viti lciq yzdeorp zdny vowr kqrxn gkaiffs ctffe lkwtlibw aydl kqllcpn xkzcp msrbc tooti hjakju zpddjxhj xyfro facamjb ifyzoa ewqcee qhgbnx